Facebook

Wszystko zaczęło się od rodzinnej pracowni jubilerskiej prawie 30 lat temu…

Klienci docenili wyszukane wzory tworzonej biżuterii oraz jakość wykonywanych prac co umożliwiło rozwój firmy i nowe inwestycje. Obecnie zakład jubilerski Moniki i Macieja Dąbrowskich jest producentem wysokiej jakości biżuterii złotej i srebrnej.

Od początku swojej działalności kładziemy duży nacisk na niepowtarzalność wzorów oraz najwyższą jakoś naszych produktówć. Ciągle rosnące grono Klientów i zwiększające się wymagania pozwoliło na otwarcie salonu jubilerskiego w ścisłym centrum Płocka. I tak w 1995r. otwarty został sklep firmowy Koralik, w którym oferowane są między innymi wyroby własne. Z biegiem czasu oraz wraz z rozwojem sklepu do oferty dobierane były najlepsze firmy produkujące wysokiej jakości biżuterię złotą, srebrną oraz z kamieni naturalnych. Uzupełnieniem oferty od kilku lat jest ekskluzywna biżuteria sztuczna wychodząca spod ręki uznanych projektantów. Gwarantuje to niepowtarzalność wzorów oraz najwyższą jakość materiałów.

Dowodem uznania dla naszego salonu jest fakt, iż współpacujemy z Firmą Verona. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ich produkty: biżuteria złota, srebrna, z brylantami i naturalnymi kamieniami.

Wypracowane i przyjęte przez nas standardy postępowania obejmujące wszystkie etapy obsługi klienta pozwalają nam na sprawną, dostosowaną do potrzeb realizację usług oraz fachowe doradztwo przy zakupie towarów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, to my dopasowujemy się do Państwa i proponujemy najlepsze rozwiązania dla Państwa oczekiwań.

Przy zakupie obrączek w naszym salonie – grawerowanie GRATIS !!

Skontaktuj się z nami